XBOX360 a Mac OS X – Connect360

Nedávno jsme se spolu s Honzou rozhodli koupit XBOX. V současné době na hraní her nejlepší řešení. A pokud vlastníte pouze MAC OS X a nechcete používat Windows, tak si her moc neužijete, protože každý z nás ví, že her pod OS X není moc, avšak v současné době začíná být situace mnohem lepší.

První věcí, kterou jsem po koupi XBOXu hledal, byl nějaký streamovací program pod OSX, který by mi do XBOXu streamoval hudbu, videa, fotky apod., protože jsem měl v plánu XBOX také využívat jako jakýsi HomeCenter. Hledal jsem a četl diskuze a nakonec jsem narazil na výborný program Connect360.

Ze všech programů mě právě tento zaujal nejvíce. Je jednoduchý, ale podstatné je pro mě, že funguje. Connect360 běží stále na pozadí a pozná když se zapne XBOX. V současné době tento program umí streamovat celou knihovnu iTunes, a to včetně všech playlistů i videí a podcastů. Dále umí streamovat fotky z iPhoto a nejdůležitější jsou samozřejmě filmy. Po nainstalování kodeku přímo přes XBOXLive umí XBOX přehrát i streamované .avi filmy. Je to pěkné jak všechno krásně funguje a vy si navíc můžete nastavit kvalitu streamovaných videí či muziky a také po jakých časových intervalech chcete provádět Rescan.

Program je sice za cenu 19,95$ dolarů, ale je to v současné době to nejlepší řešení a určitě se vyplatí do něho investovat.

Ke stažení zde.

Dále vás chci informovat o nově začínajícím projektu v souvislosti s XBOXem tady na Jablíčkách.

Projekt najdete přesně zde.

Nejsme žádní zažití hráči, ale zkušenosti s hraním určitě máme velké a to ať už s PC nebo dalších konzolí. Na tento web budeme psát o programech pod OSX, které jsou nějak spjaty s XBOXem (nechceme je dávat na jablicka.com, protože jistě ne každý uživatel by to uvítal), ale také budeme psát zkušenosti po dohrání hry. Zda hru doporučujeme, jak dlouho jsme ji hráli apod.

Náhled na web:

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář