Užitečné aplikace a hry pro iPhone #1 – Doodle Jump

Pokud máte rádi jednoduché hry pro iPhone, dalo by se říct i hříčky, pak mám dnes pro Vás jednu opravdu skvělou. Jmenuje se Doodle Jump a její cíl je jednoduchý – doskákat co nejvýše.

Pomocí naklápění iPhonu do stran v ní ovládáte zeleného mužíčka, který neustále skáče. Musíte jeho pohyb usměrňovat tak, aby se vždy odrazil od plošinek výš a výš. Je to tedy klasická „skákačka“.

Všechno ale není tak jednoduché, a tak s přibývající „naskákanou“ výškou bude také přibývat na obtížnosti. Nejen, že bude plošinek najednou méně, ale některé se budou i hýbat, od některých se nelze odrazit, jiné lze zase využít jen jednou.

A k tomu na Vás navíc číhají ještě různé překážky – barevné stvůry, kterých se nesmíte dotknout, černé díry, které Vás nasají do sebe, nebo třeba i UFO, které vás vcucne svým paprskem.

Tato hra je vážně hodně návyková, rozhodně ji nepřestanete hrát po prvním pokusu a jako občasné rozptýlení při dlouhých chvílích je opravdu ideální. Když už ovládání dostanete trochu „do ruky“, můžete se s kamarády začít poměřovat, kdo doskákal výše. Já jsem zvládnul 26097. Kolik Vy?

Aplikaci Doodle Jump můžete koupit v AppStore za 0,79€.

Autorem tohoto článku je Pavel Králíček, který si píše vlastní blog Životaměnič o osobním rozvoji a produktivitě.

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář