TV Show Tracker – nové epizody seriálů pod palcem

Je mnoho aplikací, které vám monitorují aktuální vysílání vašich oblíbených pořadů. Jsou widgety do dashboardu pro Maca nebo jiná možná řešení. Já hledal řešení mobilní, které budu mít neustále po ruce a jakmile vyjde nový díl daného seriálu, tak budu hned informován. Narazil jsem tedy na aplikaci TV Show Tracker pro iPhone. Do aplikace si můžete přiřadit seriálů tolik, kolik jen budete chtít a vždy budete aktuálně informováni.

Samozřejmě to bude mít vliv na rychlost aplikace. V Aplikaci mám přibližně 20 seriálů a načítání nových dílů není zrovna moc svižné. Proto je dobré zapnout si Push Notifikace, které vás upozorní vždy ve vámi nadefinovaném čase, například 15 minut před vysíláním pořadu na novou epizodu. Pokud tedy na seriály koukáte například přes kabelovou televizi, pak tuto možnost rozhodně uvítáte.

Každý seriál má svojí vlastní plochu a přeskakujete mezi nimi úplně stejně jako při přesouvání ploch na Homescreen iPhonu. U každého seriálu máte možnost zhlédnout datum a název dílu, který již byl odvysílán, má být jako příští odyvsílán a pokud byly díly oznámeny, tak i nadcházející díly až do konce série. Máte možnost zhlédnout i krátké preview dané epizody či rovnou přeskočit do iTunes Store a epizodu zakoupit. A pro ještě větší přehled je možné si zaškrtnout epizody, které máte již zhlédlé. Parádní řešení v případě, kdy sledujete více seriálů a už si přesně nepamatujete jaký díl jste již viděli a jaký ne. Skvělou funkcí aplikace je jakýsi kalendář, kde máte pod sebou vyskládané seriály dle dní, což je mnohem přehlednější než přejíždění po každém seriálu zvlášť. Línější z vás tuto funkci jistě ocení.

Aplikaci je možné zakoupit na AppStore za 1,59€.

Martin Král komentuje…

Jednás e o vynikající řešení pro seriálové fanoušky a rozhodně „must-have“. Pokud nevlastníte iPhone nebo nefandíte instalaci těchto aplikací přímo na iPhone, může pro vás být řešením free verze této aplikace pro Dashboard na vašem Macu. :)

Jan Toms komentuje…

Tato aplikace bezesporu splňuje svůj účel. Bohužel na iPhonu 3G má k plynulosti daleko.

Podobné články:

Sdílení článku:

2 komentáře k článku

ronnicek 22. 02. 2011 v 12.30

K tomuto využívám služeb http://www.seriesly.com. Můžu si seriály hodit do iCal kalendáře, popř. upozorňování na email.

Martin Král 22. 02. 2011 v 12.58

ronnicek: Samozřejmě, že jsou alternativy:) Ale to nebylo smyslem této recenze.

Přidat nový komentář