Stroke The House – Domček jedným ťahom

Isto si každý pamätá, ako v detstve riešil tento „náročný“ hlavolam a tešil sa keď prišiel na to ako ho zdolať. Dnes máme možnosť zaspomínať na túto hru a pokúsiť sa nakresliť domček čo najrýchlejšie vo svojom iPhone.

Potrebujete na to spojiť 5 vrcholov 9 tapmi na displej. Princíp hry je jednoduchý a intuitívny. Svoje výkony môžete zapísať do tabuľky – Hall of Fame.

MisN je ťažko prekonateľný :)

Tabuľka najlepších zatiaľ funguje len na lokálnom prístroji. V príprave je ale aktualizácia, ktorá bude zdielať výsledky cez internet a budete sa tak môcť popasovať medzi sebou. Taktiež sú v príprave aj ďalšie obrazce, ktoré sa budú spájať jedným ťahom.

Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť z iTunes na :

http://itunes.apple.com/sk/app/stroke-the-house/id368944078?mt=8

Hra vznikla ako projekt štvorice bakalárov, ktorí študujú na FEI STU Bratislava (www.posterus.sk/mais). Dvojica študentov sa venuje aplikáciám pre iPhone/iPod a dvojica vývoju aplikácií pre počítače s operačným systémom Mac OS X. Projekty sa riešia na oddelení informačných a komunikačných systémov (www.urpi.elf.stuba.sk), kde vzniklo špecializované laboratórium. Dúfajme, že budú prostriedky na jeho ďalší rozvoj. V ďalšom semestri sa tím zrejme rozšíri o ďalších študentov, nakoľko o štúdium programovania pre iPhone, iPod a Mac OS X je značný záujem.

Za text děkujeme Martinovi Foltinovi. Pokud děláte na nějakém podobném studentském projektu, dejte nám vědět. Rádi o Vás napíšeme.

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář