Soutěž: MoneyBook – finance pod kontrolou

MoneyBook je aplikace pro iPhone, která má moc pěkné rozhraní a vyznačuje se jednoduchostí a přehledností. Pojďte si ji vyhrát!

Soutěž byla již ukončena. Děkujeme všem zúčastněným.

Video, v tuto chvíli, řekne více než slova. Pojďme se tedy podívat jak to vypadá.

Co aplikace umí?

Lehce si zde můžete vést záznamy o penězích, které jste vydělali, dostali darem nebo cokoliv podobného a také o útratě. Když přidáváte záznam o výdeji, můžete vybrat i jednu z předpřipravených kategorií s ikonou. Samozřejmostí je třídění těchto kategorií. Kdykoliv se tedy můžete podívat na grafy za co utrácíte nejvíce atd. Samozřejmě nechybí denní statistiky a další povedené grafy. Také můžete exportovat statistiky pro jednotlivé měsíce. Export je řešený přes email. Některé aplikace na AppStoru neumožňují zaznamenávat příjmy, tato to umí však velice dobře.

Kvůli grafům jsem si ale tuto aplikaci nekupoval. Nejvíce se mi na ní líbí rychlost zadávání položek a naprostá jednoduchost. Navíc má aplikace opravdu pěkné rozhraní a práce s ní je příjemná.

Aplikace umí i opakované výdaje nebo příjmy, aktuální verze však tyto akce provede vždy první den v měsíci. Psal jsem si s vývojáři a další verze tento problém vyřeší. Budete mít možnost navolit si libovolný den v měsíci.

Podpora češtiny

I když jsem češtinu v popisku na AppStoru nenašel, je aplikace plně lokalizovaná. Překvapilo mě, že je česky i nápověda. Problém s měnou není a aplikace běží i v češtině naprosto bezchybně.

Výhody aplikace:

  • pěkné rozhraní
  • jednoduchost
  • dobrá podpora češtiny
  • další vývoj
  • rychlost

Nevýhody:

  • opakované položky jsou zanedeny vždy první den v měsíci (bude opraveno v další verzi)
  • pro někoho vyšší cena

Aplikace stojí 2,39 €. Odkaz na iTunes.

Soutěž byla již ukončena!

Pro začátek bych chtěl říci, že hrajeme o dvě kopie (licence) této aplikace. Jednu vyhrajete na Twittru a druhou na facebooku a ano můžete se účastnit jak na facebooku tak na twittru. Soutěž bude ukončena tuto neděli, tedy 14.2. 2010.

Twitter

Je to velice jednoduché, stačí abyste si na Twittru přidali kanál jablíček a pak poslali tweet v tomto znění.

Soutěžím o aplikaci Moneybook na serveru @jablicka .com. Zapoj se taky: http://bit.ly/cRlMHp

Facebook

Na Facebooku nás najdete zde. Staňte se fanoušky a pak už stačí jen u tohoto statusu dat „líbí se mi“ a máte to. Status:

Pokud se chcete zůčastnit soutěže a aplikaci Moneybook stačí u tohoto příspěvku kliknout na „líbí se mi“. O aplikaci si můžete přečíst zde: http://bit.ly/cRlMHp

Tak to je vše, přejeme Vám hodně štěstí a pokud máte tip na nějakou dobrou aplikaci pro iPhone nebojte se o něj podělit v komentářích.

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář

28. Leden 2011