Servis – webdesign, analýza, vybrané hardwarové opravy a systémové editace Apple produktů

Servis iPhone a iPodu - Dostali jste, případně jste si koupili nový telefon či hudební přehrávač z dílny Apple a nevíte si rady s jeho používáním? Můžeme vám pomoci s jeho konfigurací, aktualizací firmware, nebo jailbreaknutím, díky čemuž otevřete svému telefonu nové možnosti.

Mezi nejčastěji žádaný servis patří zprovoznění Wifi hotspotu na iPhone, který nepodporuje tuto funkci v novém firmware iOS, dále jailbreak iPhone 3G(S) a iPodu Touch od první až do třetí generace.

keyboard

Servis Apple počítačů – Počítače, včetně těch z dílny Apple jsou stále jen stroje, které se mohou porouchat. Ke vší smůle zákazníkům, stává se to většinou po záruční lhůtě, kdy si veškeré servisy za opravy účtují neúměrně velké peníze. Nabízíme vám cenově dostupné a přesto kvalitní opravy počítače, včetně jeho konfigurace.

  • Výměna pevného disku a paměti RAM, včetně poradenství o koupi.
  • Softwarová řešení, legalizace aplikací a konzultace.
  • Síťové práce a kompletní vytvoření domácí sítě.
  • Pozáruční opravy a hardwarové vylepšení počítače.

Poradenství při koupi počítače či zřízení firmy

Nabízíme vám poradenství pro rodiny, kanceláře či velké firmy – jsme schopni navrhnout kompletní řešení spravené na míru a zajistit tak maximální komfort a funkčnost. Kontaktujte nás pro více informací.

Webové stránky, internetové obchody

Provozujeme velice oblíbený magazín o Apple, vytvoření vaší webové prezentace či internetového obchodu pro nás bude hračka. Umíme vytvořit svěží webové stránky, které vás budou úspěšně prezentovat. Máte-li zájem o předběžnou cenovou kalkulaci zdarma, kontaktujte nás prostřednictvím emailu.

16. Leden 2011