PS3 kytara vs Guitar Hero na Macu

V tomto článku vám ukáži jeden ze způsobů jak rozchodit kytaru od Playstationu 3 v Guitar Hero III pod OS X.

Kdo by si ale kupoval k Macu kytaru, která je určena pro PS3? Je to jednoduché, dám příklad. Máte doma koupené Guitar Hero 3 a chcete ještě jednu kytaru, abyste si mohli plnohodnotně zahrát ve dvou. Jenže ty ceny! Náhodou jedete na výlet do Německa a tam v obchoďáku narazíte na výprodej PS3 kytar. Jedna za 500, pěkná cena. Koupíte, dovezete domů a co teď? Vždyť ona nejde.
Možná víte, že Guitar Hero pro Maca obsahuje kytaru od konzole Xbox 360, takže pokud můžete, kupte rovnou tu. Pokud ne, nevadí. PS3 kytara není sice oficiálně podporovaná, ale je zase bezdrátová. :)

Jak na to:

Stáhněte si aplikaci USB Overdrive (download), jedná se o aplikaci za 20 dolarů, ale můžete v klidu používat i trial. Aplikaci nainstalujte a restartujte počítač. Po restartu zapněte aplikaci, najdete ji buď v aplikacích, nebo se na ni dostanete i přes předvolby systému. Teď si nadefinujeme klávesy. Jednoduše řečeno, nastavte si na tlačítka kytary klávesy, třeba písmena. Při stisknutí tlačítka si systém myslí, že mačkáte určitou klávesu. Nyní už tedy jen spustíte Guitar Hero a nastavíte kytaru v controls. Hra si myslí, že hrajete na klávesnici, ale vy budete používat kytaru.
Tento software můžete samozřejmě využít i v jiných situacích.

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář

26. Leden 2011