Molemageddon – vyžeňte ty krtky!

Dnes tu pro vás máme testovací recenzi našeho nového redactor Petra Freyburga. Co na ni říkáte? Pokud chcete také zkusit psát pro jablíčka, neváhejte nás kontaktovat.

Molemageddon je česká hra pro iPhone. Vaším úkolem je v každém herním módu omračovat krtky tím že na ně klepnete prstem, když vystrčí hlavu ze své hromádky.

Hra se skládá ze čtyř módů. Jsou to Classic (musíte omráčit co nejvíc krtků), Time Attack (tady zase máte celkový čas na omračování 60 sekund),  Mole madness (zde je čas 30 sekund) a Story (kombinace všech tří předchozích módů).

Hra je velmi zábavná. Hodně jsem si oblíbil mód Story, protože tam máte pořád jiné úkoly. U tří předchozích módů mi chybí nějaká tabulka nejlepších výsledků, abych se mohl snažit byt lepší a lepší. Dále bych vývojářům doporučil, aby hra pracovala s Game Center. Hráči z celého světa by si takto mezi sebou mohli srovnávat výslekdy. S grafikou si vývojáři opravdu vyhráli. Ta se mě líbí a Vám se určitě bude líbit taky. Taky hudba je pěkná.

Tato hra se velmi povedla a všem ji mohu doporučit. Daných návrhů se snad dočkáme v další verzi, ale hra i teď stojí za to! Koupit si ji pro svůj iPhone/ iPod Touch můžete zde. Cena hry je momentálně 0,79 €.

 

Podobné články:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář

04. Září 2011