Mental Note, aplikace na poznámky pro iPad i iPhone

Mental Note jsou zajímavé aplikace na tvorbu poznámek pro iPhone i iPad.

Mental Note umí mimo jiné i zaznamenávat hlas a můžete si tedy své poznámky okomentovat, nebo aplikaci používat jako diktafon. Je také možné importovat do aplikace fotografie a do nich kreslit a poznamenávat.

Dokonce jde poznámky tagovat a tak si je přehledně třídit. Samozřejmostí je i volba papíru – bílý, žlutý, čtverečkovaný, linkovaný atd. Užitečnou funkcí je také možnost zaheslování celé aplikace, díky tomu se nikdo do vašich poznámek nedostane.

(Mental Note na iPhonu)

Můžete si také vybrat font, ve kterém chcete poznámky psát, k dipozici je deset různých fontů včetně Helvetici, Arialu a samozřejmě je tu také Times New Roman.

Aplikace má celou řadu možností pro sdílení. Můžete poznámky odeslat jako obrázek, PDF nebo je poslat přes Twitter. Poznámky lze i uložit jako obrázek přímo do aplikace Photos v iPadu.

(Mental Note na iPadu)

Vývojáři na aplikaci docela dost pracují a aktualizace vycházejí poměrně pravidelně. Jediné, co bych ještě doporučil vývojářům zlepšit, je nějaká synchronizace, líbila by se mi možnost sdílení přes iDisk nebo DropBox.

Aktualizace:

Vývojáři mi sdělili, že plánují integrovat iDisk, Dropbox a Box.net :)

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář

28. Leden 2011