iFlicks, pohodlné konvertování pro iPhone, iPod a AppleTV

iFlicks je opravdu dobrý program na konvertování videí pro vaše mobilní apple hračky nebo Apple TV. Nedělají mu problém ani titulky a perfektně zvládá metadata.

Aplikace má více profilů pro konvertování. Ty nejdůležitější jsou asi iPhone, iPod a AppleTV. Stačí vybrat ten správný formát, přidat video a můžete začít konvertovat. Samozřejmostí je podpora Elgato Turbo.264 (HD). Můžete si nastavit zda chcete původní soubor po dokončení konverze smazat či ponechat. Zda zkonvertované video nahrát přímo do iTunes, nebo nechat v původní složce. Také program podporuje základní scriptování – je to hodně podobné „rules“ z aplikace Mail. Aplikace si perfektně poradí i s konvertováním více videí, můžete si jich připravit klidně dvacet a pak nechat počítač konvertovat, nemusíte každé video ručně importovat a konfigurovat.

Metadata

Jednou z největších vychytávek tohoto programu jsou metadata. Automaticky aplikace nahraje z internetu název vašeho seriálu, daného dílu, popis, hodnocení, obsazení a další. Toto samozřejmě funguje i u filmů. Překvapivě si poradí s češtinou. Zkoušel jsem to s „Teorií velkého třesku, Jak jsem poznal vaši matku, Dr. House“ a pár dalšími. Pokud se stane, že se nepodaří film nebo seriál nalézt, můžete jej najít podle názvu ručně.

Lokalizace

Aplikace je kompletně v češtině! Lokalizaci jsme pro vás připravili my a jsme tímto projektem opravdu nadšeni. Budeme moc rádi, pokud od vás dostaneme nějakou zpětnou vazbu, případně upozornění na nějakou chybu v překladu. :)

  • Cena – 19.95 €
  • plně funkční Trial – 14 dní
  • Homepage

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář