FastFinga – skvělá aplikace na poznámky

Psaní poznámek na klávesnici nemusí vyhovovat úplně každému a třeba by ocenil i jinou možnost, jak si své poznámky zapsat. Skvělou náhradou může být psaní v aplikaci FastFinga, kde nepíšete na základní klávesnici iPhonu, ale zadáváte text přímo prstem a můžete ho tak obohatit i o různé malůvky …

Co o FastFinga říct? Stačilo by jednoduché shrnutí – Prostě super! V aplikaci můžete volit tloušťku a barvu tužky, kterou budete psát. Do textu dále můžete vkládat smajlíky a obrázky, které máte ve svém iPhonu. Osobně se mi v této aplikaci píše opravdu skvěle a po navyknutí na rozhraní a ovládání celé aplikace si ji nemohu vynachválit.

Další plus této aplikace (a pro mě zároveň hlavní důvod používat) je možnost poznámky poslat mailem ve formě obrázku, což ovšem chce psát alespoň trochu čitelně. Svou poznámku můžete uložit jako obrázek a nastavit například jako tapetu, aby jste ji měli neustále na očích.

Jak říkám, o této aplikaci toho moc napsat nejde, takže tento článek berte spíše jako krátký tip na aplikaci, která vám usnadní psaní poznámek. FastFinga je zkrátka vynikající a za cenu 0,79€ se ji rozhodně vyplatí alespoň vyzkoušet a udělat si na ní vlastní názor.

Autorem článku je Aleš Krejčí, který také píše web El Aldio – Weblog nejen o internetu a PC.

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář