DoubleTwist, synchronizujeme (nejen) Android s iTunes

Velkou výhodou kombinace iPhone a iTunes je právě synchronizace. Díky aplikaci DoubleTwist si můžete tento komfort vychutnat i se svým Androidem, Blackberry, PalmPre, Windows mobile a dalšími (celý seznam podporovaných zařízení zde). DoubleTwist jsou taková iTunes pro všechny.

DoubleTwist dokáže číst ve vaší iTunes library, ale poradí si i s klasickou hudbou a filmy v adresářích. Dokonce se ani nemusíte starat o konvertování videa, DoubleTwist to udělá za Vás. Aplikace je maximálně jednoduchá, ale obsahuje vše, co byste mohli potřebovat. Umí synchronizovat muziku, video, fotky i celé playlisty.

Navíc si můžete stáhnout DoubleTwist přímo do svého Android telefonu. Tím získáte pěknou aplikaci na přehrávání, která si perfektně rozumí s tou na Vašem stolním zařízení. Aplikaci bychom mohli přirovnat k aplikaci iPod na iPhonu.

A pokud Vám to stále nestačí, můžete sdílet svá videa, fotky i muziku přes email. A pokud jsou Vaši známí registrování přímo na webu DoubleTwist, tak se jim daná videa či muzika ukáže přímo v aplikaci- jde vlastně o takovou sociální sít na média. Provedení je opravdu moc pěkné.

A to nejlepší na závěr, aplikace je zdarma!

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář

28. Leden 2011