Divvy – Intuitivní práce s okny

Pokud Váš počítač často připojujete Váš počítač k jinému monitoru než defaultnímu, pak se Vám zcela určitě hodí tato skvělá aplikace pomocí níž si ušetříte mnoho času.

Pro lepší představu a pochopení nahlédněte do tohoto videa:


Stejně jako každého uživatele Macu, tak i mě zlobí častá změna velikosti okna pro mou potřebu a její složité upravení dle dané situace a práce. Proto tu máme aplikaci Divvy pomocí níž se těchto problémů nemusíte obávat.

Divvy je velice jednoduchá aplikace, která běží na pozadí systému. Můžete si nastavit její startování spolu se zapnutím systému Mac OS X a jednoduše ji můžete vyhodit i z vašeho MenuBaru. V tom případě ji můžete jednoduše spouštět dle Vámi nadefinované klávesové zkratky. Divvy pracuje s oknem právě používané aplikace. Po jejím aktivování se Vám zobrazí velice příjemná mřížka, ve které si myší označíte prostor na ploše, který pro danou aplikaci chcete využít – v pozadí se vám ještě pro upřesnění zobrazí stín jaký prostor by v případě tohoto vybrání byl obsazen.

Je to rychlé, jednoduché a velice příjemné pro práci. Dále se nabízí možnost vytváření vlastních profilů. Pro každý profil si nadefinujete velikost okna a klávesovou zkratku a v případě použití této klávesové zkratky se Vám aktuální aplikace přenese do takto nadefinovaného prostoru.

Webová stránka vývojářů: Mizage

Cena: 14$

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář