DaisyDisk – mějte přehled nad svým diskem (speciální akce pro naše čtenáře – 30% sleva!)

I přes dnešní kapacity pevných disků není na škodu mít přehled o svých souborech. Daisydisk je aplikace, která se přesně o toto stará a výsledky podává na pěkně udělané vizualizaci. Díky tomuto grafu vidíte, co na vašem disku zabírá nejvíce místa a v případě, že není tento soubor důležitý, můžete jej lehce smazat.

DaisDisk zabrání nekontrolovatelnému ztrácení místa na vašem disku. Kruhový graf je přehledný a rychle se v něm zorientujete. Pokud najedete na část výseče grafu myší, v pravém sloupci se vám zobrazí soubory, které se v této složce nacházejí. Seřazeny jsou podle velikosti, díky tomu rychle zjistíte, které soubory nejvíce „užírají“ místo na vašem disku.

Aplikace podporuje i systémový QuickLook. Stačí tedy označit část grafu a přes QuickLook se můžete podívat na náhled souboru či složky. Pokud chcete soubory smazat stačí je přetáhnout do spodní části okna.

Aplikace si poradí jak s interními disky, tak s flashkami, obrazy disků, i disky připojenými přes USB a Firewire. Na rozdíl od mnoha jiných aplikací nemá DaisyDisk problém ani s time-machine disky, nemusíte se tedy bát, že by vám zamrzlo zálohování či něco podobného.

DaisyDisk je aplikace která opravdu zjednodušuje život, můžete si ji vyzkoušet v trial verzi a pak se rozhodnout, zda to za to stojí.

Speciální akce pro fanoušky jablíček!

Ve spolupráci s vývojáři DaisyDisku jsme pro vás připravili speciální akci. Pokud si koupíte DaisyDisk přes tento odkaz nebo zadáte při nákupu DaisyDisku (přes web vývojářů) kód jablicka, dostanete 30% slevu na tuto aplikaci, což dělá pěkných 100 korun.

Podobné články:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář

24. Únor 2011