Circus Ponies Notebook – Přehledné poznámky

Každý  student či obyčejný uživatel počítače hledá alternativní software pro zapisování poznámek, myšlenek a dalších výpisků na počítači. Najdou se i tací, kteří hledají solidní software pro psaní knih, divadelních nebo filmových scénářů a dalších textů.

Z hlediska použití, možností a dalších vychytávek pro mě jasně zvítězila aplikace Notebook Circus Ponies. Aplikace přináší široké spektrum využití a můžete jí použít jak na běžné výpisky, tak i na psaní věcí zcela výjimečných.

Z obyčejného zápisníku neobyčejným programem

Můžete si jednoduše naplánovat Váš cestovní plán, napsat vlastní knihu, napsat divadelní či filmový scénář, ale jistě mnozí z vás ocení možnost psaní výpisek zejména ve škole, kde si můžete jednoduše vytvořit pouze jeden notýsek na všechny předměty, které rozdělíte na kapitoly. Výpisky poté můžete jednoduše a organizovaně přidávat. Pokud máte maminky či přítelkyně, které pro Vás velice rády vaří, tak neopovrhnete ani možností katalogizování vašich receptů. A další naprostou vychytávkou je i možnost psaní vašich To-Do záznamů, což ocení především fanoušci To-Do listů, jelikož lze tyto záznamy jednoduše synchronizovat s iCalem.

Já jakožto student aplikaci Notebook používám výhradně na psaní výpisků ve škole a zde oceňuji jednoduchou možnost přidávání obrázků nebo možnost podtrhávání důležitých pojmů. Další parádní vychytávkou je možnost přikládání “stickies” neboli štítků k dané poznámce. Samozřejmostí je i přidávání zvukových nahrávek. Pokud si Vaše poznámky pěkně třídíte, tak poznáte komfort této aplikace hlavně při učení daného textu nebo plnění úkolů.

Rozhodně mi nezbývá než Vám aplikaci doporučit nebo ji zkuste alespoň v Trialu. Pokud si ji oblíbíte, tak jako já, tak neváhejte a aplikaci si zakoupíte.

Plusy

+možnost navrhovat si svévolně jakýkoliv projekt

+synchronizace s iCalem

+krásné prostředí a vzhled

+možnost jednoduchého a komfortního uspořádání

+export na webové stránky nebo MobileMe

+možnost přidávání štítků

+cena aplikace pro studenty

Mínusy

-synchronizace přes webový server

-absence iPhone/iPad aplikace

Webová stránka vývojářů: CircusPonies

Cena: Klasická licence – 49,95$

Licence pro studenty – 29,95$

Family Pack licence – 99,95$

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář