Cider Games #2 – NBA Live 2007

První hrou v tomto seriálu je NBA Live 2007, ke které se mi na 98% fungující port dostal pod ruce teprve před několika dny.

O hře:

Každý fanda sportovních her jistě zná tento basketbalový simulátor. Můžete si zahrát basketball za jakýkoli tým ze světoznámé zámořské NBA. Hra bude skoro dva roky stará, ale i přes to vás zaujme, protože hratelnost ani grafika se od nejnovější NBA moc neliší.

Běh pod Ciderem:

NBA 2007 běží pod Ciderem velice svižně a od PC naprosto k nerozeznání. Zatím se mi ještě nenaskytli problémy jako jsou pády aplikace, sekání hry, či špatná grafika. Na mém MB hra běží naprosto bez problému s nejvyšším rozlišením.

Chyby Cideru:

U této hry nenastávají žádné problémy až na jeden. Bohužel nemůžete plně využít širokoúhlý monitor ve Wide Mode 16:10, protože hra v Cideru nabízí jen 4:3. Nicméně po několika minutách hry jsem tento nedostatek ořízlé obrazovky vůbec nevnímal a zvykl si na to.

Závěr:

Pokud máte hru zakoupenou, tak neváhejte a ihned jí házejte do portu. S touto hrou se zaručeně odreagujete za každé chvíle. Já osobně jí mám a také si občas zahraju. :)

Portování:

Stačí si hru nainstalovat na Windows a poté ji vložit podle tohoto návodu do Program Files (celou složku NBA Live 2007). Nic víc nenastavujte – ani info.plist, protože je vše již připraveno a vám stačí hru jen do tohoto portu vložit. Port je ke stažení zde. Přeji hodně štěstí a případné problémy pište do komentářů.

Testovaný MAC:

MacBook Black 2,2GHz, 4GB RAM, 320GB HDD WD Scorpio (7200ot/min.), grafika Intel X3100, Mac OSX 10.5.4

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář