Bulletin XL, RSS čtečka pro iPad

Bulletin XL je čtečka podporující Google Reader, mimo jiné podporuje i offline prohlížení a samozřejmostí je podpora pro Instapaper a Read it later. Navíc podporuje rychlé sdílení příspěvků na Facebook a Twitter.

Uživatelské rozhraní je jednoduché a přehledné. Snad to jediné, co mi nevyhovuje, je absence vlastní konfigurace rozložení ikon na spodní liště. Například, i když nepoužíváte sdílení příspěvků přes Google Reader, musíte mít ve spodní liště tuto ikonu. To je asi jediná věc, která mě na uživatelském rozhraní vadí. Místo těchto nepotřebných ikon bych si například navolil ikony pro Instapaper a další služby. Protože to není možné, musím kvůli tomu rozbalovat menu. I přesto se však dá aplikace označit za povedenou a tyto drobné chyby snad opraví budoucí aktualizace.

Užitečnou funkcí je doporučování webových stránek, které by Vás mohli zajímat. Jde sice jen o pouhou službu Googlu, ale je to asi poprvé, co jsem ji viděl integrovanou do nějaké čtečky. Tato čtečka má svou obdobu i pro iPhone.

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář

28. Leden 2011