Blogo – Offline blogování bez nutnosti prohlížeče

Vlastníte blog? Jste jedním z redaktorů webu, který pracuje na wordpressu či dalším z oblíbených blogovacích systémů? Pokud ano, tak Vám aplikace Blogo značně zrychlí Vaši práci a psaní článků.

Blogo Vám pomůže snadno publikovat text, obrázky, videa, prezentace a další pomocí velmi jednoduchého a intuitivního rozhraní s podporou nejmodernějších a nejpoužívanějších blogovacích čí webových redakčním systémů jako jsou WordPress, Blogger, TypePad, Typo, Drupal, Joomla a Expression Engine.

Blogo je nejlepší způsob jak si udržet Váš blog nadále aktuální a plný článků. Články je ihned možné velice jednoduše a rychle šířit po Twitteru, Ping.fm a pomocí dalších podporovaných služeb. Můžete pomocí aplikace Blogo také tweetovat na Váš twitter kanál – nemusíte tedy mít zaplou další aplikaci na Twitter při psaní náročných článků. Aplikace je navržena tak, aby jste mohli ihned začít psát a přidávat obrázky. Mně osobně se hodně líbí Drag and Drop možnost přidávání obrázků, kde si ihned po přidání obrázku nastavím jeho velikost a také mohu zhlédnout náhled přímo na webu pokud jsem online.

Určitě je dobré, že vývojáři pracují na podobných aplikacích, jelikož tím šetří baterky notebooků, nemusíte mít zaplý prohlížeč a být online a hlavně stačí mít zapnutou pouze tuto aplikaci a nic jiného Vás v systému nemusí otravovat. Pokud mám zapnutou pouze aplikaci Blogo, tak se mohu plně soustředit na psaní článku.

Aplikaci Blogo doporučuji všem, kteří pravidelně blogují a chtějí si ulehčit práci neustálým zapínáním a upravováním článku ve webovém prohlížeči, který mnohdy psaní spíše zpomaluje. Blogo Vám dovolí i práci v offline režimu a články na web publikuje po příchodu do režimu online.

Cena: 25$

Homepage: DrinkBrainJuice

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář