All-in Yoga – cvičíme jógu s iPadem či iPhonem

Máte problém donutit se ke cvičení nebo již cvičíte, ale hledáte inspiraci? Určitě nepřehlédněte tuto aplikaci.

Tato aplikace obsahuje 21 předpřipravených tréningů jógy, které trvají od patnácti minut až po hodinu a půl. Vše je přehledně rozděleno do kategorií podle obtížnosti.

Pokud nevíte, jaký tréning si vybrat, stačí do aplikace zadat Váš věk, hmotnost, obtížnost a cíl Vašeho cvičení (například – chci zhubnout, mí pevnější záda, nebo nechci být tak zkrácený), potvrdíte a aplikace Vám vybere ideální cvičení.

Pokud by Vám nestačily předpřipravené cvičební programy, můžete si vytvořit svůj vlastní.

Programy jsou sestaveny z 200 různých cviků. U každého cviku máte obrázek, jak vypadá a u složitějších je i video. Navíc Vás aplikace při cvičení doprovází příjemným hlasem a říká Vám, jak máte cvičit a dýchat (tento hlas je samozřejmě v angličtině, ale nejde o těžká slovíčka, zvládne to téměř každý). Tento hlas může být ještě doplněn relaxační hudbou, na výběr je ze tří skladeb.

K dispozici je i kalendář, abyste měli přehled o svých cvičeních. Aplikace se dá doporučit začátečníkům i pokročilým.

Aplikace má v základu 15MB a programy se po zvolení dostahovávají z internetu. Pokud však chcete stáhnout všechny doplňky najednou, stačí jít do nastavení a zvolit stáhnout vše.

Co přinesou budoucí aktualizace?

Brzy bychom se měli dočkat velké aktualizace, která přinese nové programy a cviky. Také by tato aktualizace měla přinést dechová cvičení a v neposlední řadě se dočkáme také vylepšení rozhraní.

Verdikt

Pokud hledáte způsob, jak se sebou něco udělat a začít konečně cvičit, můžu tuto aplikaci jedině doporučit. Investujte do toho ty peníze, vyplatí se to.

Odkazy na AppStore:

- iPhone verze: Plná, Lite

- iPad verze: Plná, Lite

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář

28. Leden 2011