2Do, propracovaný úkolníček

Aplikace 2Do byla již od samotného začátku něčím naprosto unikátním. Již jedna z prvních verzí podporovala Drag and drop, což u iPhone aplikací není tak obvyklé. Mimo to si vývojáři potrpí na pěkný design aplikace a také naslouchají uživatelům.

Aplikace 2Do nebude asi to pravé pro zkušené GTD uživatele, ale všem ostatním může pomoci zkrotit velké množství úkolů. A to opravdu příjemným způsobem.

Aplikace má moc pěkné rozhraní, a pokud by Vám nevyhovovalo to základní, tak si můžete vybrat ze čtyř dalších. Aplikace samozřejmě umí pracovat s jednotlivými úkoly i projekty, navíc také pracuje s akcemi – například zavolat, vygooglit, poslat SMS nebo email, navštívit a další. Projekty můžou mít také dvě podoby, jednou to bude odškrtávací seznam (hodí se třeba při nákupu), nebo klasický projekt. Samozřejmě jde úkoly přiřazovat k danému datu – do kdy mají být hotové. K úkolu si můžete připsat poznámku, ale můžete si ji i namluvit jako u diktafonu. U úkolů si můžete nastavit i opakování a alarm. Upozornění fungují lokálně, přes Push a nebo Vám přijde upozornění emailem. Své úkoly můžete sdílet přes Twitter, posílat SMSkou nebo elektronickou poštou.

Synchronizace je možná buď se servem Toddledo a nebo přes lokální sít Wifi a to s iCalem na Macu, nebo Outlookem na Windows.

Celkově hodnotí aplikaci dobře, chybí jí snad jen iPad verze. Naopak oproti ostatním aplikacím nabídne opravdu promakané, hezké rozhraní a stálý vývoj.

Mohlo by Vás také zajímat:

Sdílení článku:

Přidat nový komentář

28. Leden 2011